Remigiusz Mróz „Inwigilacja”

Mało, którego autora lubię tak jak Remigiusza Mroza. Z każdą kolejną książką uwielbiam go jeszcze bardziej, ale teraz to już przesadził.

„Inwigilacja” to już  (dopiero?) piąty tom z Chyłką i Kordianem w rolach głównych. Tym razem mierzą się z dość nagłośnionym ostatnio tematem. Ich zadaniem jest obrona człowieka, oskarżonego o przygotowanie zamachu terrorystycznego. Fahad Al-Jassam  bo tak się tytułuje zaginął  kilkanaście lat wcześniej w Egipcie, teraz zostaje odnaleziony w mieszkaniu na jednym z warszawskich osiedli.  Sam zainteresowany twierdzi, że nie jest tym, za którego go biorą. Oskarżony, razem z naszym ulubionym duetem trafia w sam środek obserwowanego przez wszystkich procesu i…

Nie skończę, żeby nie psuć przyjemności. „Inwigilacja” miażdży. Chyłka wraca na „swoje” tory.Znowu ją pokochałam i to miłością bezgraniczną a cała książka jest tak ciekawa, i tak wciągająca, że nie mam pytań. Każda strona sprawia, wręcz fizyczną przyjemność z jej czytania. TAK, TAK, TAK, TAK !!

Oczywiście autor postanowił nas  czytelników podręczyć i zakończenie piątego tomu powoduje, że czas oczekiwania na kolejny będzie bolesny, oj będzie. Nic nie ma jednak znaczenia przy frajdzie jaką miałam przy „Inwigilacji” – zdecydowanie mamy hita.

Kto jeszcze nie przeczytał niech żałuje !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s